Pred dokončením objednávky sa u nás zaregistruj a získaš tak zľavu vo výške 10% na neakciový tovar.

Cart0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Supreme

Korčule Bauer Supreme SHADOW Intermediate

Hokej sa stále vyvíja. Hra je rýchlejšia, brány sa zdajú byť menšie a priestor na chyby je stále tesnejší. Preto, mať k dispozícií tie najlepšie prostriedky je kľúč k tomu ako byť vždy o krok vpred voči vašim súperom. Predstavujeme Vám novinku na novú sezónu, korčule BAUER SUPREME SHADOW – náš najinovatívnejší model z rodiny SUPREME, navrhnutý špeciálne pre budúcnosť. Korčule SUPREME SHADOW Vám prinášajú bezkonkurenčnú silu na ľade, akú ste ešte nikdy nezažili. Na spodnej časti korčúľ sme použili tvrdšie materiály, kvôli vyššiemu vzniku energie a výbušnosti, zatiaľ čo na vrchnej časti sme sa zamerali na viac flexibilný materiál, pre čo najlepší rozsah pohybu. Tým sme v plnej paráde spojili maximálnu silu a obratnosť. Na korčuliach SHADOW nájdeme náš nový POWERFLY Holder, ktorý bol navrhnutý tak, aby sa prispôsobil všetkým korčuliarskym pohybom. Jeho tvrdá, predná časť zvyšuje prenos energie v každom sklze, zatiaľ čo zadná, flexibilná časť Vám zaručí rýchlejšie pohyby zo strany na stranu. Na našom jazyku POWERCOIL sme vylepšili vložku pre rýchlejší spätný ráz, ktorá dopomáha k výbušnosti v každom sklze. Vďaka vložke LOCK-FIT PRO zostanete v bezpečí v svojich korčuliach po celú dobu. Vrchná vrstva vložky je vyrobená z mäkkých materiálov, aby poskytla čo najväčšie pohodlie okolo celej nohy. Nižšia vrstva vložky obsahuje grip, ktorý udržuje Vaše chodidlo v bezpečí a predchádza tak zbytočným a neželaným pohybom nohy vo vnútri korčule.
Korčule sú tepelne tvarovateľné.
Korčule Bauer Supreme SHADOW Intermediate
Detaily

Nová špička korčule

Lepšiu obratnosť a celkové pohodlie na ľade Vám zaručí taktiež aj zmenený tvar špičky ERGO CONNECT.Technológia AMP (active motion performance) Flex Facing dodáva vrchnej časti korčule väčšiu ohybnosť smerom dopredu, čím Vám ponúka silnejší sklz.Na našom jazyku POWERCOIL sme vylepšili vložku pre rýchlejší spätný ráz, ktorá dopomáha k výbušnosti v každom sklze.

Nová špička korčule
Nová podrážka

Nová podrážka

Novinkou je aj Podrážka Carbon CONNECT, ktorá je tvrdšia až o 40% oproti predchádzajúcemu modelu Supreme MACH. Tvrdšia podrážka pomáha zlepšiť akceleráciu a výbušnosť, aby ste mohli na ľade reagovať čo najrýchlejšie.

Nájdite svoju ideálnu korčulu

Nastavte svoju hru na novú úroveň s exkluzívnou technológiou Bauer 3D Skate Lab. Spoločne s profesionálnými hráčmi po celom svete sme navrhli túto novinku, ktorá Vám pomôže vybrať tie najidealnejšie korčule aby ste získali dokonalú kontrolu nad svojim pohybom.

Bauer 3D skener
Produkt
Korčule Bauer Supreme SHADOW Intermediate

Viac pohľadov

Supreme

Korčule Bauer Supreme SHADOW Intermediate

* Povinné pole

949,96 €

Dostupnosť: Skladom

949,96 €

Detaily

X112189