Hokejové Vianoce sú tu!

Čím urobiť radosť malému či veľkému hokejistovi pod vianočným stromčekom? Nová hokejka, prilba, alebo korčule? Stačí tak málo a úspech je zaručený. Využite akciové ceny a široký sortiment.

Game is a Gift

HOKEJKY

Dieťa ju po príchode ku stromčeku na prvý pohľad spozná aj cez baliaci papier, ale o to väčšiu radosť mu urobí. Dostať na Vianoce novú hokejku si praje snáď každý malý i veľký hokejista. Nebojte sa staviť na niektorý z aktuálnych modelov. Ak ratolesť doteraz používala špeciálnu detskú hokejku, čo takto jej prvýkrát kúpiť kompozitovú?

Špeciálne vianočné ceny:
2N PRO INT - 219€ - 175€
2N PRO YTH - 90€ - 59€
2N SR - 199€ - 155€
N2900 SR - 165€ - 99€
N2700 JR - 95€ - 60€

KORČULE

Korčule sa hodia vždy, alebo ďalší z darčekov, ktoré vyčarujú úsmev na perách. Je dobré raz za čas zaobstarať nové korčule - už len preto, že patria k rýchlo opotrebovaným častiam hokejovej výbavy a deťom rastie noha stále.

Špeciálne vianočné ceny:
2X PRO SR - 849€ - 585€
2X PRO JR - 549 - 395€
2X SR - 599€ - 435€
2X JR - 399€ - 269€
X2.9 SR - 359€ - 269€
X2.9 JR - 285€ - 210€

Game is a Gift
Game is a Gift

PRILBA

Bezpečie i radosť zároveň. Niektoré darčeky nepotešia len dieťa, ale aj vás. Skvelým príkladom je prilba. Kým hokejistu nadchne, že dostal úplne novú časť výbavy, vy budete mať o niečo menšie obavy o jeho bezpečnosť na ľade. Ak helma už doslúžila, neoplatí sa dlho čakať a riskovať zranenie.

Ak sa rozhodnete pre nákup hokejovej prilby pod stromček, postavte na prvé miesto bezpečnosť a kvalitu - cena by mala byť až druhoradá.

Ak vaše dieťa iba začína s hokejom prilba Bauer Prodigy je najlepšou voľbou pre začínajúcich hráčov.

BRANKÁR

Nezabúdame ani na malých a veľkých brankárov, kde je výber naozaj pestrý.

Betóny, vyrážačky, lapačky, vesty, korčule a samozrejme aj hokejky.

Game is a Gift

A je toho ešte viac...

čím môžete urobiť radosť vášmu hokejistovi. Hokejové rukavice, spodná výstroj, hokejové vaky a mnoho ďaľšieho.

Nezabudnite na svoju vernostnú Bauer kartu a 10% zľavu ihneď pri registrácii. Viac o vernostnom programe.Želáme Vám šťastné a hokejové Vianoce!

Game is a Gift