FitLab

Vitajte v najpokročilejšom zážitku pri kúpe korčúľ v histórii!

BAUER FitLab využíva novú najmodernejšiu technológiu skenovania na identifikáciu jedinečných vlastností vašich chodidiel. Odporučí Vám rôzne výchytávky, ktoré pozitívne ovplyvňujú váš sklz. Postavte si perfektné korčule a posuňte svoje korčuľovanie na vyššiu úroveň.

FitLab

Skenovanie

Technológia skenovania chodidla zachytí:

  • 3D meranie
  • Mapovanie tlaku
  • Analýza chôdze


Skenovanie nôh umožní softvéru vytvoriť 3D digitálny model nohy, ako aj poskytnúť nové informácie o rozložení tlaku na podložku. Softvér potom analyzuje skenovanie a identifikuje tvar chodidla, dĺžku, šírku, výšku, objem, tvar klenby a vôbec prvýkrát vizualizuje rozloženie tlaku počas pohybu.

Analýza


Skúsený personál vás prevedie cez množstvo dát, ktoré mu softvér ponúkne a navrhne odporúčanú veľkosť korčuľe. Tlaková mapa vám ukáže vašu klenbu nohy a odporučí špeciálnu vložku, ktorá podporí chodidlo, aby bola váha rozložená rovnomerne na celé chodidlo.
Na email, ktorý ste zadali na začiatku vám pride váš sken so všetkými informáciami, ktoré ste videli v predajni.

Fitlab
Fitlab

Zostavenie

Nastal čas zostaviť si korčule podľa vašich preferencií a výkonu, ktorý očakávate.
Na výber máte:

  • Ponožky
  • Ortopedické vložky
  • Holder a nôž
  • Profilovanie a brúsenie

Samostatnou kategóriou sú korčule na mieru, kde máte možnosť pridať si na korčule meno, číslo, zmeniť si farbu korčúľ, vybrať jazyk, holder, zvoliť profil, prípadne ďalšie úpravy, ktoré budú prispôsobené priamo pre vás.

Vyskúšanie

Poslednou fázov je samotné skúšanie všetkých častí, ktoré ste si vybrali. Správna veľkosť korčúľ má presne kopírovať vašu nohu, aby bol prenos energie do každého záberu čo najefektívnejší. Správny výber korčule je zásadný aj pre prevenciu pred otlakmi a výrastkami, ktoré vznikajú keď sa noha hýbe.

Fitlab

Skenovanie je dostupné v piatich Bauer Hockey predajniach!

Urobte dôležitý krok k zlepšeniu svojho korčuľovania a prídte do jedného z Fit Lab Centier, ktoré nájdete v Banskej Bystrici, Košiciach, Nitre, Poprade, Žiline a čoskoro aj v Bratislave - Danubii.