Pred dokončením objednávky sa u nás zaregistruj a získaš tak zľavu vo výške 10% na neakciový tovar.

Cart0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

3D skener

Krok do budúcnosti

Vitajte v ďalšej úrovni, ako vybrať ideálne korčule pre vašu nohu. Najmodernejšia technológia dát a algoritmov dokáže na základe 3D skenu nôh a doplnkový informácii vybrať ideálnu korčuľu práve pre vás.

Skener nájdete vo vybraných predajniach
Bauer 3D skener
3d skener video
Bauer perfect fit

Správna korčula môže zmeniť všetko

Optimálne vybrané korčule sú rozhodujúce pre výkon na ľade. S technológiou BAUER 3D Skate Lab, napájanou spoločnosťou Volumental, sú hráči vystavení najefektívnejšiemu meraciemu systému na trhu, ktorý zahŕňa analýzu dĺžkových, šírkových a hĺbkových charakteristík nožného profilu.

Nájdite svoju ideálnu korčulu

Perfektný výber začína určením správnej rodiny z ponuky Bauer. Pomocou pokročilých metrík ponúka naše 3D skate laboratórium perfektne prispôsobený zážitok z výberu spravnej korčule.

Skener nájdete vo vybraných predajniach
Bauer výstroj
Bauer Jack Eichel

Vytvorte si svoj jedinečný profil

Pridajte svoje meno do databázy hráčov Bauer akými sú Pastrňák, Kane, Kucherov a Eichel. Vaše osobné špecifikácie a história korčúľ môžu byť sledované, aby sme zlepšili výber ideálnych korčúl počas celej vašej kariéry.

Elitný hráči, elitná analýza

Pomocou sedembodového profilu nožného systému Bauer určujeme kľúčové oblasti vašej nohy a tiež problémové miesta, ktoré vyžadujú zvýšenú pozornosť pri tvarovaní pre optimálne prispôsobenie.

Bauer výstroj
Bauer výstroj

Pokrok vďaka vede

Odskúšané s profesionálnými hráčmi na celom svete, Bauer algoritmy a analýza dát vyhodnotí váš profil nohy a štýl korčuľovania, aby vytvorili perfektnú zhodu. Vitajte vo svete ideálnych korčúľ.